"Катедральні дзвони"

"Катедральні дзвони"

Релігія
23/04/20 - 26/04/20

В Івано-Франківську влаштують Всеукраїнський Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони».

Урочисте відкриття влаштують 23 квітня о 19:00 в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового. 24 квітня о 15:00 влаштують концерт зарубіжної музики в Музеї мистецтв Прикарпаття, о 18:30 – концерт до відзначення 10-річного ювілею народного аматорського хору «Воскресіння» Народного дому «Княгинин» у філармонії.

Також 25 квітня о 19:00 відбудеться ораторія «Карміна Бурана» від франківського симфонічного оркестру. Два заходи відбудуться і 26 квітня: концерт духовної музики хору «Софія» з Києва та хору Вільнюського Національного університету.

Закриватиме фестиваль симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії, хор Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, хор «Софія» Києва.

Всеукраїнський Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони» - великий поштовх у відновлення культурно-духовного і академічного мистецтва.

Українська хорова музика є однією з найбагатших у світі. Понад 200 тисяч народних пісень, тисячі духовних концертів та хорових партитур передали нам у спадок композитори різних епох нашої держави.

https://www.facebook.com/katedralni.dzvony.