Незабаром розпочнеться реалізація проєкту "Ворота в Центральні Горгани"

Фото karpaty.rocks

8 липня 2020 р. в Івано-Франківську відбулося підписання партнерської угоди між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, Вищою державною професійною школою у Хелмі (Республіка Польща) та Брошнів-Осадською селищною ОТГ Рожнятівського району Івано-Франківської області в рамках реалізації ґрантового проєкту «Ворота в Центральні Горгани: міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні».

Ґрантова угода на реалізацію проєкту між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Міністерством інвестицій і розвитку Республіки Польщі підписана 17 березня 2020 р.

Нагадаємо, що проєкт «Ворота в Центральні Горгани: міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні» став одним із переможців другого конкурсу проєктів Програми транскордонного співробітництва ЄІС «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» (тематична ціль «Спадщина»).

У рамках проєкту передбачено реалізацію заходів, націлених на вивчення та промоцію бойківської спадщини Івано-Франківщини.

Зокрема:

- проведення публічних подій навчально-освітнього та промоційного характеру (стартова і фінальна конференції проєкту; тренінги; ознайомчий візит до Польщі науковців та стейкхолдерів туристичної індустрії краю; фокус-групові дискусії експертів туристичної галузі в Україні та Польщі);

- проведення комплексного соціологічного дослідження бойківської культурної спадщини на території Рожнятівщини;

- розробку документації для нововиявленого об’єкту культурної спадщини - філіального костелу Св. Сесілія (с. Креховичі Брошнів-Осадської селищної ОТГ);

- проведення історико-культурних досліджень, біографічних інтерв’ю з мешканцями краю з метою формування інформаційної основи майбутньої розробки нового туристичного маршруту «Ворота в Центральні Горгани»;

- створення на території Брошнів-Осадської селищної ОТГ інформаційного центру;

- формування електронного реєстру об’єктів спадщини та розробку Стратегії туристичної промоції разом із планом заходів її реалізації для Брошнів-Осадської селищної ОТГ.     

Головний бенефіціар: ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (Івано-Франківська область, Україна)

Партнери: Вища державна професійна школа у Хелмі (Люблінське воєводство, Республіка Польща), Брошнів-Осадська селищна об'єднана територіальна громада Рожнятівського району (Івано-Франківська область, Україна).

Загальний бюджет проєкту складає 55 665 євро, сума ґранту - 49 542 євро.

За матеріалами: https://pnu.edu.ua.