"Бойківщина влітку"


День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська. Переїзд до с. Старий Мізунь Долинського району для поселення.

Знайомство з садибою та фірмовими настоянками від господині. Виїзд на святкову екскурсію до селища Вигода. Прогулянка парком дерев'яних скульптур. Відвідування крамниці карпатських сувенірів: вишиванки, кераміка, в'язані з вовни вироби ручної роботи, сувеніри.

Унікальний інтерактивний музей "Центр спадщини Вигодської вузькоколійки", розташований у колишній резиденції Леопольда Поппера фон Подгарі. Тут можна і потрібно все чіпати, нюхати, залазити в пташине дупло і лисячу нору. Перед нами все багатство Карпат на відстані дотику. Настільки наочно, що можна навіть уявити себе ... вовком або лисичкою. Відбувається це тут як з маленькими, так і з дуже дорослими відвідувачами.

Поїздка в гори на "Карпатському трамваї" з інтригуючими зупинками. "Карпатський трамвай" - це вузькоколійка, яка возить туристів по мальовничих ландшафтах Карпат з дуже цікавими зупинками та атракціями. Ви зможете відвідати гідрологічну пам'ятку природи загальнодержавного значення заповідник "Ширковець", скуштуєте цілющу мінеральну воду з джерела "Нафтуся" та джерельну воду з гірського джерела "Дзюркач".

Відвідування овечої ферми з дегустацією сиру та неймовірної запеченої баранини в унікальній бойківській печі. Повернення в садибу.

 

День 2.

На гостей чекає відвідування екоферми, катання на конях рідкісної елітної породи. Екскурсія на карпатську кузню. На наших очах вогонь і молот творитимуть залізні чудеса, а кований сувенір на пам'ять можна буде зробити своїми руками або попросити місцевого "Вакулу".

Далі нас чекає господар сну на вуликах і дегустація карпатського меду, чаїв з м'яти та меліси.

Екскурсія в гори в супроводі досвідченої провідниці. На обіді беремо участь у майстер-класі з приготування партизанської каші.

Повернення до м. Івано-Франківська.