"Княжий Галич"


День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська.

Захоплива піша прогулянка містом. Ознайомлення з драматичним театром імені Івана Франка; пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані численні кав`ярні та ресторани; Вічевим майданом з найбільшим фонтаном міста та тюльпановим деревом; будинком дирекції залізниці в стилі еклектики з внутрішнім двором; затишним та невеликим сквером з пам’ятником Адаму Міцкевичу - місцем, де часто збираються любителі гри в шахи, а також єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці; центральною площею Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею, де можна піднятися на оглядовий майданчик та насолодитися неймовірним краєвидом.

Далі на вас чекає творчий майстер-клас з європейського етикету. Під час майстер-класу можна опанувати гарні манери за столом, тонкощі ресторанного етикету, дізнатися історії походження страв і напоїв, навчитися споживати за правилами як звичні, так і вишукані екзотичні делікатеси. Родзинкою є десерт-фламбе "Creppe Suzette", який готується безпосередньо перед слухачами в залі ресторану. Кожен учасник отримує сертифікат "Про проходження курсів європейської школи етикету". Вільний час для прогулянок містом.

 

День 2. 

Виїзд до м. Галич.

Галицьке князівство є колискою історії та культури українського народу. Саме тут збережені традиції, історія та прадавні легенди галицьких лицарів. Місто Галич - маленьке і затишне місто на березі річки Дністер, перша згадка про яке датується 898 роком.

Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої відкривається чудова панорама.

Відвідання Музею етнографії. На території розміщені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщина, Бойківщина, Опілля. Предмети побуту, знаряддя праці, звичаї та історії заснування. Музей просто неба в с. Крилос входить до складу Національного заповідника "Давній Галич" та розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів.

Але Галич - це не тільки історія, а неймовірна екосистема, з якою можна познайомитись в унікальному Музеї Природи та Центрі реабілітації диких тварин. Степові птахи, метелики, вовки, лисиці, олені, муфлони, павичі - це тільки маленький перелік тварин, що мешкають в реабілітаційному центрі.

Повернення до м. Івано-Франківська.