"Новий рік у Карпатах"


День 1. 31.12

Приїзд до м. Івано-Франківська.

14:30 - прогулянка історичними вуличками Івано-Франківська: ознайомлення із драматичним театром імені Івана Франка; прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані численні кав`ярні та ресторани; Вічевим майданом з найбільшим фонтаном міста; затишним та невеликим сквером з пам’ятником Адаму Міцкевичу - місцем, де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиним в Україні пам’ятником Руській Трійці. Перлина міста - центральна площа Ринок з непересічною Ратушею та панорамою міста з її вершини - оглядового майданчика.

Вільний час для прогулянок містом.

З НОВИМ РОКОМ!

День 2. 01.01

Автобусна екскурсія до Яремче - туристичного центру, розташованого між горами на березі річки Прут. По дорозі зупинка в с. Дора біля монастиря Св. Пророка Іллі - одного із перших монастирів Карпат, де можна побачити неймовірну гуцульську архітектуру та скуштувати справжню джерельну водицю. Водоспад "Пробій", ресторан "Гуцульщина", що побудований без жодного цвяха, сувенірний  ринок над річкою. Вільний час для придбання сувенірів.

Повернення до Івано-Франківська.

 

День 3. 02.01

Виїзд до Вигоди. Відвідання центру спадщини Вигодської вузькоколійки з інтерактивною експозицією, що розповідає про місцеву природу та зокрема лісову екосистему Карпат, місцеву історію - розвиток лісової та деревообробної промисловості довкола Вигоди, виникнення Вигодської вузькоколійки,  етнографію,  народні  ремесла.

Переїзд до еко-ферми "Карпатські Вікінги". Історія цієї ферми цікава та унікальна. Створили цю ферму два брати - Ілля та Артем, переселенці з Волновахи. Тут є кізочки та овечки елітних порід, яких можна пообіймати, погодувати і класне фото зробити. А для любителів коней - катання на породистих скакунах. Якщо ще є сили, то можна навчитися доїти козу. І після цього продегустувати масло та сир з козячого молока, а також солодкі сиркові десерти.

І на цій позитивній ноті ми завітаємо на обід до бойківської господині, де скуштуємо 4 види пирогів (вареників) з різними начинками і  спробуємо фірмовий алкогольний напій "Дарваївка", що готується за родинним рецептом та справжню карпатську медівку.

Повернення до Івано-Франківська.

День 4. 03.01

Автобусна екскурсія в Галич - маленьке і затишне місто при впадінні річки Лукви у Дністер. А колись це був центр Галицько-Волинського князівства - наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року.

Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорама.

Тепер на територіях, які охоплюють майже 80 квадратних кілометрів, знаходиться Національний заповідник "Давній Галич".

Музей етнографії (музей народної архітектури та побуту Прикарпаття) музей просто неба в селі Крилос, розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири "мікросела", які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля.

У музеї Природи можна познайомитись із степовими птахами, метеликами, вовками, лисицями, оленями, муфлонами, павичами.

Повернення до м. Івано-Франківська.