"Сакральними місцями Прикарпаття"


День 1.

Виїзд до Ясної Гори в Гошеві - місця зцілення та паломництва багатьох християн ще з початку ХVІ ст. Свято-Преображенський монастир недарма в народі називають Спаський, адже збереглась незліченна кількість свідчень про зцілення, що дарувала чудотворна ікона Божої Матері.

Далі нас чекають Скелі Довбуша - чудернацькі велетні, що споконвіків зберігають таємниці мешканців Карпат. До цього "місця сили" люди стікались ще з часів панування кельтських племен, християни збудували скельний монастир, а опришки шукали наснаги та ховали свої скарби.

Повернення до м. Івано-Франківська та знайомство з його найцікавішими місцями: "стометрівкою", Вічевим майданом, сквером Міцкевича. Окрасою міста є площа Ринок, тут розташовані Музей мистецтв Прикарпаття (колишній Костел Непорочного Зачаття Діви Марії, Святих Андрія та Станіслава), Катедральний собор Святого ВоскресінняПокровський катедральний собор ("Вірменська" церква).

 

День 2. 

Виїзд з м. Івано-Франківська до с. Погоня, де воєвода короля Данила Роман розбив татарський загін. Виконуючи обітницю, дану перед битвою, він збудував на цьому місці церкву. В селі є аж три храми, монастир отців-василіан, цілюще джерело та чудотворна ікона Погонської Богоматері, до якої їдуть паломники з усієї України і зцілюються. 

Переїзд до православного монастиря Скит Манявський, названий в історії другим Афоном. Ця давня святиня розташована між гірськими скелями Карпат біля  цілющого джерела річки Манявка в унікальному мікрокліматі. Блаженний камінь, чудотворна ікона Божої Матері Манявської, неймовірна панорама Карпат - тільки частинка того, що ми побачимо.

Переїзд до Манявського водоспаду - цілих 18 метрів неймовірної краси! Сам водоспад розташований у мальовничому гроті, що просто створений для романтичних і, можливо, трохи містичних фотосесій.

Повернення до м. Івано-Франківська.