"Цікавинки Прикарпаття"


Активно-пізнавальний тур вихідного дня маловідомими місцями Івано-Франківщини, під час якого побачимо унікальні природні об’єкти - єдиний у Європі грязьовий вулкан та важкодоступні Бухтівецький і Крапельковий водоспади, давні місця сили гуцулів, руїни Пнівського замку, маловідомі музеї - Музей нафтопромислів Галичини, Музей звичаєвої символіки Гуцульщини, продегустуємо гуцульські  смаколики (банош, карпатські сири, настоянки), здолаємо 33 км карпатських схилів під час емоційного джип-сафарі, матимемо можливість зробити чудові світлини на фоні карпатських вершин.

День 1.

Зустріч з унікальними маловідомими місцями Прикарпаття розпочнеться зі знайомства з містом Івано-Франківськ. Під час цікавої екскурсії ми відвідаємо історичні пам’ятки міста Станіславова (нині Івано-Франківськ) - Ратушу (можна піднятися на оглядовий майданчик), маєток графа Потоцького, Бастіон та центральну частину міста з будівлями ХVII-ХIX ст.

Далі на нас чекає переїзд до єдиного в Європі грязьового вулкану. Продовженням екскурсійної програми буде відвідування Бухтівецького і Крапелькового водоспадів. Дізнатися все про видобуток нафти та найдавніші європейські нафтові свердловини зможемо у "Музеї нафтопромислів Галичини". Дорогою до м. Яремче зробимо зупинку на руїнах Пнівського замку (XVI ст.), який в свій час був найбільшою оборонною спорудою Прикарпаття.

 

В Яремче побуваємо біля водоспаду "Пробій" та на відомих сувенірних ринках, де можна придбати чимало екосувенірів від карпатських умільців.

День 2.

Екскурсія в найбільше гуцульське село Микуличин розпочнеться захоплюючим джип-сафарі карпатськими схилами, під час якого буде багато зупинок на полонинах, вершинах та у місцях з мальовничими панорамними видами. Одним з відвідуваних місць стане місце сили гуцулів - гора Костел, кам’яний скельний комплекс посеред лісу. То ж буде нагода зарядитися позитивною енергетикою на весь рік.

Після драйвового катання на джипах на нас чекає дід Петро, який навчить нас варити головну страву Карпат - банош (страва, приготовлена із кукурудзяного борошна і сметани, заправлена шкварками, грибами та бринзою), після чого всі смачно її попробуємо разом з різними видами карпатських сирів (будз, вурда, бринза) та настоянок (5 видів). Продовженням екскурсії стане надзвичайно цікаве знайомство з життям, духовною культурою та великодніми традиціями горян-гуцулів у Музеї звичаєвої символіки Гуцульщини. До речі, тут можна переодягнутися та сфотографуватися у старовинному гуцульському одязі. 

Після екскурсії трансфер до м. Івано-Франківська.