"Гуцульська палітра"


Тур вихідного дня "Гуцульська палітра" познайомить вас з неймовірним та містичним світом жителів Карпат - гуцулів. Впродовж двох днів ми з вами доторкнемося до матеріальної та духовної культури горян. В ході туру ми побуваємо на Косівщині - центрі гуцульських ремесел. Познайомимося з справжніми майстрами-митцями і побачимо процес виготовлення унікальної гуцульської кераміки, оригінальні вироби з дерева та овечої вовни. Найголовніше ми власноруч спробуємо їх виготовити. Не менш захоплюючою буде поїздка до Верховини. Тут на нас чекає концерт у музиканта-віртуоза, містичний Музей гуцульської магії та культове місце - музей фільму "Тіні забутих предків", де жив та творив відомий режисер Сергій Параджанов. Після цього знайомства з Гуцульщиною Вам неодмінно захочеться повертатися сюди знову і знову.

День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська.

Далі на нас чекає переїзд на Косівщину. Цей район Гуцульщини вважається центром місцевих ремесел. Ми станемо учасниками оглядової екскурсії містом Косів, завітаємо у приватний музей кераміки на майстер-клас гончарства. Далі переїдемо до с. Яворів - столиці ліжникарства і станемо свідками та учасниками майстер-класу. Опісля - шопінг гуцульських екосувенірів.

 

День 2.

На нас чекає найвисокогірніший район Прикарпаття - Верховинщина. Саме тут ми з вами познайомимося з духовною культурою горян.

У Ворохті відвідаємо відомі мости-віадуки, найстарішу гуцульську церкву (1615 р.), хату-музей фільму "Тіні забутих предків", де проживав відомий режисер Сергій Параджанов, місцеву гуцульську сироварню. Побуваємо на концерті гуцульського музиканта-віртуоза.

Насичений день завершиться трансфером до м. Івано-Франківська.