"Гуцульський адреналін"


Запрошуємо вас взяти участь в динамічному та активному турі. Відпочинок в Карпатах - різноманітний та захоплюючий. Тут кожен, від малого до дорослого, зможе знайти собі заняття до душі. Гори - це реальна можливість випустити пару, розслабитися на повну та відчути смак життя. Також випробувати себе на міцність та витривалість. Ми подаруємо вам найкращі емоції впродовж  2-х денного відпочинку та заряд бадьорості надовго. В цьому турі ви навчитеся сплавлятися бурхливою гірською річкою та підкорите найвищу вершину Українських Карпат - Говерлу, а також на вас чекає спа-релакс у гуцульських чанах. Незабутня пригода Карпатами вам гарантована! Тому гайда з нами!

День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська (або в м. Яремче, чи м. Коломию, в залежності від місця прибуття групи). Переїзд до міста Яремче. Поселення.

Пропонуємо ближче познайомитися з м. Яремче та його туристичними принадами. Зокрема на нас чекає пішохідна екскурсія Стежкою Довбуша. Ви матимете чудову можливість відвідати Карпатський національний природний парк. Тут ви потрапляєте в своєрідний музей природи, де експонатами служать дерева, лісові трави, тварини, кам'яні споруди. Цей маршрут створений ще у 1902 р. як пам'ять народним месникам та їх легендарному ватажкові Олексі Довбушу, який діяв тут у 1738-1745 рр. Неповторним витвором природи є дивовижні скелі Довбуша, що здавна стали справжньою туристичною "меккою" для любителів подорожей. Унікальне нагромадження кам'яних брил ямненського пісковика, застиглого тут з льодовикового періоду, вражає відвідувачів. Розповідають, що саме тут заховані скарби Довбуша, але вхід в невидиму печеру вкаже обраному, щирій і безкорисливій людині, цвіт папороті в ніч на Івана Купала. Після активної прогулянки нас чекає переїзд до місця сплаву в с. Красник Верховинського району.

Саме тут розташований кемпінг рафтинг клубу, де у нас буде можливість пройти інструктаж, одягнути спецодяг та навчитися веслувати. Рафтинг у Карпатах можна порівняти з «американськими гірками», тільки на стрімкій гірській річці. Точніше, це сплав швидкісною та бурхливою річкою на спеціальному надувному човні через кам'яні пороги. Існує 6 видів складності рафтингу. Перші два прості та безпечні, власне такий сплав і чекає на нашу групу. Приблизна тривалість сплаву - 1,5 год. 

Надвечір для бажаючих порелаксувати та зняти втому дня пропонуємо відвідати гуцульське спа - чани.

 

День 2.

Ранній підйом та сніданок. Сьогодні вирушаємо підкорювати найвищу вершину України - Говерлу. Дорогою наш гід розповість вам чимало легенд про цю гору, а також познайомить з карпатською флорою. Говерла (угорською Hoverla від Hóvár - "снігова вершина") - найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України, висота 2061 м. Назва походить із румунської howirla - "важкопрохідне підняття". Вершина її насправді сніжна. Та й погода тут часто змінюється: сніг на Говерлі серед літа не дивина. Вершина Говерли має форму невеликого плаского майданчика, який дає унікальну можливість любуватися навколишнім ландшафтом у радіусі 360°. З вершини Говерли прекрасно видно увесь Чорногірський хребет, що простягається звідси на південний схід. Наш маршрут сходження буде пролягати з боку туристичної бази "Заросляк" приблизно 2-2,5 год. На вершині буде вільний час для відпочинку та фото. Вручення медалей за підкорення вершини.

Обіцяємо, що наш дводенний відпочинок зарядить вас енергією гір надовго і вам захочеться повертатися в Карпати знову й знову.