"Карпатські пригоди"


Активний вікенд "Карпатські пригоди" у Яремче - один з найпопулярніших турів вихідного дня. Ми запрошуємо вас поринути у світ карпатської природи та активного туризму. Під час туру ми зможемо покататися на квадроциклах захоплюючими гірськими маршрутами навколо Яремче, долаючи серпантинні гірські дороги й круті підйоми; відвідати один з найбільших курортів центрально-східної Європи - Буковель та спробувати різні атракції: катання на канатно-крісельній дорозі, спуск на найдовшому в Україні тролеї та багато інших активних розваг. На нас чекають справжні "Карпатські пригоди", під час яких ми отримаємо драйв та море позитивних емоцій.

День 1.

Подорож розпочнеться зі знайомства з містом-курортом Яремче - неофіційною столицею Карпат. Яремче прославилося завдяки своїм пам'яткам гуцульської архітектури. Найвідомішим є дерев'яний ресторан-музей "Гуцульщина". Ще однією прикрасою міста є водоспад Пробій, розташований на річці Прут. Це мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів (8 м). Яремче - центр гуцульських ремесел. Вироби народного промислу з дерева, шкіри та овечої вовни, картини та вишиті рушники можна придбати на сувенірних ринках біля водоспаду або в місті. Ми матимемо чудову можливість відвідати Стежку Довбуша, що здавна стали справжньою туристичною "меккою" для любителів подорожей. Унікальне нагромадження кам'яних брил ямненського пісковика, застиглого тут з льодовикового періоду, вражає відвідувачів. Розповідають, що саме тут заховані скарби Довбуша.

У другій половині дня нас чекає незабутня подорож на квадроциклах в гори, що оточують Яремче. Відчуття від такої мандрівки важко передати словами. Цей високопрохідний транспортний засіб дає можливість швидко долати значні відстані по бездоріжжю, змінюючи ландшафти, отримати драйв від оволодіння технікою, проїхатися карпатськими полонинами, побачити водоспад "Дівочі сльози", піднятися на найвищі вершини в околицях міста та відвідати вольєри з дикими тваринами.

Після активної прогулянки на нас чекає дегустація місцевого пива та смачних карпатських сирів.

 

День 2.

Другий день мандрівки розпочнеться з відвідування найбільшого в Центрально-Східній Європі курорту - Буковель. Саме на цьому курорті зосереджена найбільша кількість активних атракцій. Після короткої оглядової екскурсії курортом у нас буде достатньо вільного часу, щоб оглянути озеро Молодості та піднятися канатно-крісельною дорогою на оглядовий майданчик на г. Буковель, звідки відкриваються неймовірні краєвиди на найвищі вершини Чорногірського хребта - г. Говерлу та г. Петрос. Спуститися на тролеї, довжина якого становить 1130 метрів з перепадом висоти більш ніж 190 м! Атракціон має 3 лінії, належить до десятки найдовших в Європі і є найдовшим в Україні! Охочі зможуть спробувати також "Буковельські гірки" - це абсолютно нова екстремальна розвага для всіх любителів яскравих вражень (зіп-лайн, підвішений на канатах між деревами, з підйомами, спусками і крутими віражами). Довжина його становить понад 200 м на висоті до 6 м. Відвідавши "Буковельські гірки", ми отримаємо море крутих і незабутніх емоцій.

Продовженням екскурсійної програми буде переїзд до водоспаду Гук в урочищі Женець та зупинка біля однієї з 15-ти оригінальних споруд України - "Перевернутої хати".

Завершенням нашого активного туру буде цікава екскурсія містом Івано-Франківськ. Ми відвідаємо історичні пам’ятки міста Станіславова (нині Івано-Франківськ) - Ратушу (можна піднятися на оглядовий майданчик), маєток графа Потоцького, Бастіон та центральну частину міста з будівлями ХVII-ХIX ст.