"Карпатські вершини"


День 1.

Зустріч групи в м. Коломиї. Екскурсія по місту.

Коломия - великий центр українського народного мистецтва (різьблення по дереву, художня обробка металу, ткацтво, килимарство, вишивка). Коломия цілком заслужено вважається одним із найколоритніших міст України, де свято зберігають народні традиції, незважаючи на те, що загалом етнічно населення там дуже різноманітне. Обід.

Відвідання Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського, музею писанкового розпису  "Писанка".

День 2.

Переїзд до с. Яблуниці (31 км). Сходження до полонини Хом’яків в підніжжі гори Хом’як. Це вершина у південно-східній частині Ґорґан. Висота - 1542 м. Після милування краєвидами і сотні світлин нас чекає вечеря та дискотека української музики.

 

День 3.

Сходження на найвищу вершину українських Карпат - Говерлу (найвища точка України, висота якої складає 2061 м н.р.м.). Розміщена в гірському масиві Чорногора.

День 4.

Поїздка на гірськолижний курорт "Буковель". Підйом витягом на одну з вершин, прогулянка та милування найвищими вершинами Карпат. Переїзд до "Полонини Перці". Тут запропонують розваги з видом на Петрос та Говерлу, гуцульський чіл (гойдалки, гамаки, дивани, пісочниці), парк підвісних мостів. Знайомство з гуцульською культурою, побутом та майстерністю горян дає можливість кожному хоч на мить відчути себе трохи гуцулом. На полонині для відвідувачів проводять майстер-класи з ліжникарства, сироваріння, різьби по дереву тощо. Для дітей облаштовано спеціальні ігрові та спортивні майданчики. Також туристи мають можливість приміряти гуцульський старовинний одяг, придбати ексклюзивні сувеніри ручної роботи. 

День 5.

Яремче - найяскравіша квітка у пишному віночку гірських поселень. Знаменитий курорт українських Карпат. Це унікальна територія, яка знаходиться в межах Карпатського національного природного парку, тому околиці міста вражають своєю красою та чистотою. Уже століттями туристи різних вікових категорій відвідують Яремче. Для активних та сильних духом тут можна організувати похід у навколишні гірські ліси, спуски на санках чи лижах, катання на конях, рафтинг, захоплюючі маршрути на гірських квадроциклах та велосипедах, різного роду екскурсії на природі за містом.

Пройдемо "Стежкою Довбуша" та оглянемо місцеві скелі Довбуша, відвідаємо знаменитий водоспад "Пробій" в Яремче та сувенірний ринок.

Завершення туру. Трансфер на вокзал.