"Місця Сили в Карпатах"


Подорожі до місць сили - це унікальна можливість оздоровити душу і тіло, відновити внутрішню рівновагу та налагодити зв'язок із Всесвітом. Активність потоків енергії в мегалітичних комплексах Карпат настільки потужна, що її може відчувати практично кожен з нас. Існує понад 20 календарних сонячних святилищ, які розкинулись поміж гірських хребтів на різних висотах і концентрують у собі багатства землі й неба. Місця сили готові ділитися своєю енергією з людьми. Карпатські мольфари кажуть, що в таких місцях відкривається доступ до незнаної інформації. То ж спробуємо в цьому турі пізнати містику гуцулів.

День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська (або в м. Яремче чи селище Ворохта, в залежності від місця прибуття групи). Переїзд до селища Верховини, впродовж якого матимемо змогу насолоджуватися мальовничими гірськими краєвидами. Зробимо фотозупинку на одному з найвищих гірських перевалів області - Кривопільському (1013 м н.р.м.).

Після поселення у готелі на нас чекає один з найтаємничіших музеїв Гуцульщини - Музей карпатської магії. Саме там ми почерпнемо інформацію про те, що таке "місця сили", хто такі мольфари, "білу й чорну магію", "ворожбитство й знахарство" й чому досі гуцули вірять у всі ці таємничі речі.

 

Цього ж дня ми з вами відвідаємо одне з найвідоміших місць сили в Карпатах - Терношорське святилище, або як його ще називають Терношорську Ладу. Терношорська Лада - мегалітичний комплекс у самому серці Карпат, який пов’язують із сімейним благополуччям. Сама Лада, яка стоїть на вершині мегалітичного комплексу (антропоморфна кам’яна брила у вигляді вагітної жінки), є уособленням Великої Богині, якій в давнину поклонялися горяни. Через наявність такого яскравого атрибута місце вважають особливо сприятливим для жінок. Дорогою на нас чекає ще один гірський перевал - Буковецький та фантастичні панорами при заході сонця в горах.

День 2.

Другий день туру буде досить активним. На нас чекає автобусно-пішохідна екскурсія до найвідомішого місця сили - Писаного Каменю. Про це місце знято десятки науково-популярних передач, багато письменників та поетів писали про нього, а місцеві жителі мають чимало легенд. Все це ви почуєте від нашого гіда. Цей об’єкт - це кам’яна брила завдовжки понад 80 метрів і заввишки близько 40 метрів. На вершині мегалітища є дев’ять ритуальних чаш. За словами біоенергетиків вода у цих чашах свята. На камені безліч рисунків, петрогліфів та сучасних надписів. Місце дає позитивну енергетику. Після активної прогулянки нас чекає пікнік з неймовірними гірськими краєвидами. Повернення до селища Верховина. Трансфер.