"Сплави Дністром"


Вода - магічний природний елемент. На воду, що тече, можна дивитись вічно. Вода притягує, вода лякає, вода дарує життя. Відчути енергію води, взаємодіяти зі стихією, побороти страхи - це все можливо тільки під час сплаву Дністром. Це найкращий спосіб відпочити на природі, покращини собі настрій, набратись життєдайної енергії природи для майбутніх трудових звершень, зарядитися позитивом і зануритися у світ пригод. Цей вид активного відпочинку доступний кожному охочому без досвіду і вікового обмеження.

Сплави, один з популярних видів активного вікенд-відпочинку в теплу пору року на Прикарпатті, відбуваються в Дністровському каньйоні, утвореному річкою Дністер шляхом вимивання гірських порід з Подільської височини.  Він є унікальним та наймальовничішим куточком дикої природи України і не поступається красою навіть Карпатам та Кримським горам. На 250-кілометровому відрізку між гирлами Золотої Липи і Збруча протікає по чітко вираженій каньйоноподібній долині глибиною 80-200 м, утворюючи мальовничі вигини русла - меандри. Відтак, він є одним із найдовших у Європі.

Дністровський каньйон відомий своїми панорамними краєвидами з високих крутих берегів, чарівними ранковими туманами, сріблястими водоспадами, травертиновими скелями, що нависають над водою, печерами та гротами, у яких здавна шукали усамітнення відлюдники та ченці. Також цікавим буде знайомство з місцевою флорою та фауною, історією та культурою, відвідування цікавих пам’яток архітектури (Раковецький і Чернелицький замки), музеїв.   

Групи туристів зустрічаємо в м. Івано-Франківську, звідки відбувається трансфер до місця старту сплаву, в залежності від обраного маршруту та програми.

Туристам пропонується декілька маршрутів сплавів по Дністру на рафтах, туристичних катамаранах, каяках, каное, байдарках, SUP-дошках тривалістю від одного до трьох днів.