"Яремче – зелена перлина Карпат"


Запрошуємо вас у дводенний тур до Яремче. Це одна з найпопулярніших локацій для туристів, яку часто називають Зеленою перлиною Карпат. Місто відоме як курорт уже більше ста років та привертає увагу віковими лісами, колоритною гуцульською культурою, яка представлена на численних ярмарках, і автентичними традиціями, які, незважаючи на активний розвиток туризму, місцевим жителям вдалося зберегти. Ми познайомимо вас з найцікавішими куточками та принадами міста. Відмінний відпочинок вам гарантовано!

День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська чи м. Яремче. Після поселення в готелі на нас чекає пішохідна екскурсія містом Яремче. На території мальовничого курорту є безліч цікавих місць, де ми побуваємо. Одним з таких місць є Яремчанський міні-зоопарк - вольєр з карпатськими дикими тваринами (оленями, козулями, кабанами). Поруч знаходиться джерело з мінеральною водою та парк "Карпати в мініатюрі", де зібрана колекція культурних та природніх об’єктів Карпатського регіону. Ми відвідаємо водоспад Пробій, який є візитною карткою Яремче. Висота водоспаду невелика - всього 3-5 м, але вражає його потужність і сила - швидкий Прут скидає тонни кришталевої гірської води у великий природний котлован. Милуємося, фотографуємося й рухаємося далі. Нас чекатимуть відомі сувенірні ринки Яремчанщини. Вільний час на еко-шопінг місцевих виробів та обід в одній з місцевих колиб-ресторанів.

Після обіду продовжимо вивчати околиці Яремче й натрапимо на Стежку Довбуша. Цей маршрут створений ще 1902 р. як пам'ять народним месникам та їх легендарному ватажку Олексі Довбушу, пік дільності якого припадає на 1738-1745 роки. Неповторним витвором природи є дивовижні Скелі Довбуша, що здавна стали справжньою туристичною "меккою" для любителів подорожей. Унікальне нагромадження кам'яних брил ямненського пісковика, застиглого тут з льодовикового періоду, вражає відвідувачів. Розповідають, що саме тут заховані скарби Довбуша, але вхід в невидиму печеру вкаже обраному, щирій і безкорисливій людині, цвіт папороті в ніч на Івана Купала. Ввечері на нас чекає весела розважальна програма "Гуцульські вечорниці" в одному з ресторанів міста. Місцеві музиканти познайомлять вас з гуцульською музикою і танцями.

 

День 2.

Сніданок та виселення з готелю. Сьогодні у нас буде автобусна екскурсія Яремчанщиною (адже до складу міста входить кілька сусідніх сіл). Гід розповість вам цікаві історії та факти про розвиток цього краю як курортного на початку ХХ століття в часи Австро-Угорської імперії. Під час екскурсії ми з вами відвідаємо найцікавіші природні пам’ятки, які здавна приваблювали й приваблюють відпочиваючих сьогодні. Першим таким об’єктом стане водоспад Гук (Женецький Гук), який є другим за висотою водоспадом Прикарпаття. Далі на нас чекає один з 15-ти найоригінальніших будинків України - "Перевернута Хата". Наступною нашою зупинкою стане відомий гірськолижний курорт - Буковель. Тут на вас чекає коротка оглядова екскурсія курортом. Катання на канатно-крісельній дорозі. Огляд найвищих вершин Українських Карпат - Говерли і Петроса. Буде достатньо вільного часу, щоб погуляти (влітку покупатися) довкола озера Молодості - найбільшого штучного озера Центрально-Східної Європи та відвідати етнопарк "Гуцул Ленд". На території етнопарку є скансен (етнографічний комплекс просто неба), контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, зона творчих майстерень та пізнавальних майстер-класів, оригінальні та неповторні фотозони. Повернення до міста Яремче (або Івано-Франківська). Трансфер на залізничний вокзал.