Екстремальний туризм


Найпривабливішими місцями для скелелазіння є Скелі Довбуша (біля с. Бубнище на Болехівщині), Сокільський хребет (Косівський район), Білий Камінь (присілок Дора біля м. Яремче).

Рельєф місцевості в районі сіл Одаї та Ісаків Тлумацького району створює можливість для занять дельтапланеризмом. Тут, на схилах Дністровського каньйону проходять змагання  з дельтапланерного і парапланерного спорту. Дельтадром Одаїв - унікальний за своєю природногеологічною будовою. Природна підкова каньйону на березі р. Дністер в Одаєві довжиною 4-5 км і висотою більше до 200 м направлена на північний захід, а тому збирає усі північно-західні вітри, які створюють чудовий динамічний потік висотою до 300 м. Зустрічаючи на своєму шляху перепону, вітри утворюють на гребені берега-підкови сталі термічні потоки. Все це сприяє відмінним умовам для польотів на дельтапланах і парапланах. Такі ж умови є і на дельтадромі Ісаків-Підвербці, який використовується при південно-східних вітрах. 

Ще один чудовий майданчик для занять дельтапланеризмом розташований у селі Луквиця Богородчанського району. На унікальній галявині польовий аеродром ловить вітри з усіх сторін. Ця місцевість також служить базою пластунів (спеціальний табір «Чота крилатих»).

Для любителів гірського драйву у Франківських Карпатах пропонують подорожі на квадроциклах (влітку), снігоходах (взимку) і позашляховиках.