Фестивальний туризм


На Івано-Франківщині тисячолітні надбання народу закарбовані у традиціях та звичаях. Неповторна природа гір вдихнула йому велику творчу силу. Саме тому багато так у нашому краї самобутніх неперевершених музикантів, піснярів, майстрів різних видів прикладного мистецтва. Кожний фестиваль - це розкриття великого народного таланту.

Унікальними в області є театралізовані та обрядові дійства святкування Різдва, Водохреща, Маланки, Івана Купала.

Щовесни у мистецькому центрі Гуцульщини - селі Космач - відбувається фестиваль “Великдень у Космачі”, де кожен може серцем відчути дух вікових народних традицій.

Цікавим для туристів є фестиваль ковальського мистецтва, який відбувається в рамках святкування Дня міста Івано-Франківська у травні.

У с. Верхній Ясенів Верховинського району на початку літа проводять фестиваль “Полонинське літо”. Це традиційне свято проводів чабанів на полонину, де громада кожного села демонструє елементи полонинського літування: варіння баношу, доїння корів та овець, виготовлення будзу, бринзи тощо.

А ще запрошуємо на "Карпатський простір", "Писанку", "Коломийку", міжнародний гуцульський фестиваль, "Лудинє" - нескінченний перелік колоритних подій...

Ви хочете насолодитись тишею та величною красою, поспілкуватись з гостинними господарями краю або повеселитись на традиційних народних дійствах? Тоді запрошуємо на Івано-Франківщину. Кажуть, хто хоч раз побував тут, тому важко забути чарівну красу придністровських долин і зелених гірських вершин Карпат.

Більше про фестивалі читайте за посиланням: http://bit.ly/2Ked5V2