Шукаємо талановитих бойків

Фото  Ярослав Коваль. (колоризовано MyHeritage)

До уваги мешканців етнорегіону Бойківщина у межах Івано-Франківської області.

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації оголошує пошук героїв ініціативи "Бойківські Карпати: ІМЕНА" для проведення інтерв’ю з метою створення журналістських репортажів.

Сфера зайнятості потенційних учасників – туризм, культура, креативні індустрії, фермерство.
Просимо надсилати кандидатури на ел. скриньку boikylandif@gmail.com до 20.03.2023 за таким шаблоном:
- ім'я, прізвище
- адреса місця проживання
- контактний телефон
- біографія і перелік досягнень з посиланнями на текстові чи візуальні матеріали у мережі Інтернет, у т.ч. соціальних медіа.

Надсилаючи свої персональні дані, особа погоджується на їх обробку відповідно до чинного законодавства та участь у проєкті.
_ _ _
Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт за посиланням: http://bit.ly/3L3Q5Yy.