Триває створення віртуального туру об'єктами Болехівської громади

У Болехівській громаді триває реалізація проєкту «Скелі Довбуша – подорож у легенду», який є одним із переможців обласного конкурсу проєктів та програм органів місцевого самоврядування.

Одним із заходів проєкту є створення туристичного портфоліо та комплексного віртуального туру культурно-туристичними об'єктами Болехівської громади.

За результатами проведеної роботи оцифровані та вже доступні для віртуальної прогулянки на всеукраїнському веб-порталі Virtual Ukraine, зокрема, такі локації:

- Скелі Довбуша у селі Бубнище.

- Церква Успіння Святої Анни у місті Болехів.

- Церква Святого Дмитрія у селі Поляниця.

- Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці у селі Тисів.

- Церква Святого Архистратига Михаїла у селі Сукіль.

- Церква Святого Архистратига Михаїла у селі Міжріччя.

- Водоспад «Під скелями».

Найближчим часом ще буде оцифрований Сукіль-Набивківський або Сукіль-Плайський водоспад.

Всі ці цінності культури та природи будуть інтегровані на веб-сайт Болехівської територіальної громади (bolekhiv-rada.gov.ua), туристичну мапу головного туристичного порталу Івано-Франківської області (iftourism.com) і згодом Google Maps.

Запрошуємо помилуватися архітектурою храмів, мальовничими пейзажами природи, відвідати найбільшу окрасу Болехівщини, перлину Прикарпаття – комплексну пам’ятку природи загальнодержавного значення «Скелі Довбуша».

Цей проєкт є частиною ініціативи «Бойківські Карпати», він покликаний створити унікальний туристично-культурний продукт, який розкаже про атракції Болехівщини та відтворить багатство бойківської спадщини в Івано-Франківській області.

_ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy

#Болехівщина

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland