У лекторії "Бойківські Карпати" відбувся 20-й навчальний день

13 червня відбулась двадцята зустріч в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати».

Спікером заходу був Олександр Коваль – експерт з розвитку туризму на сільських територіях, керівник Туристично-інформаційного центру «Турінформ Закарпаття», викладач факультету туризму Ужгородського національного університету.

Тема виступу: «Управління репутацією та взаємодія з клієнтами сільської садиби».

Учасникам навчання розповідали про сутність і управління репутацією.

Репутація відображає загальне враження, яке створюється на основі поглядів, думок, досвіду та сприйняття інших людей, груп або громадськості. Репутація залежить не тільки від власника садиби, але і від середовища, місцевості, де ця садиба розташована. Важливо, щоб місцевий бізнес взаємодіяв з управлінцями та іншими стейкхолдерами, щоб розвивати громаду, зокрема покращувати її інфраструктуру.

  

На думку експерта, існує кілька причин мотивації управління репутацією: довіра, конкурентна перевага, кризове управління, інвестиції, залучення зацікавлених.

Репутація формується тривало і це наполеглива робота над створенням певного капіталу.

Для управління репутацією садиби необхідно, зокрема, взаємодіяти з цільовою аудиторією, формувати її враження та спогади. Варто звертати увагу на комунікацію, реагуючи на її, аудиторії, запити.

 

Туристи хочуть пережити справжню сільську атмосферу. Вони цікавляться традиціями, звичаями та їжею, що є специфічною для місцевості. «Людина не купує просто ліжко, бо ліжко у неї є вдома, вона купує новий досвід, адреналін, враження», – вважає Олександр Коваль. Тобто туристів цікавлять аутентичність, культурний досвід, сільський спосіб життя, можливості для прогулянок на природі, риболовлі, піших походів та інших форм активного відпочинку. І це все сільська місцевість може запропонувати.

Експерт на воркшопі назвав десять напрямків взаємодії садиби з потенційними гостями і розповів, як відбувається ця взаємодія, надавши слухачам лекторію поради щодо ефективної комунікації з клієнтами.

Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність лектору Олександру Ковалю за участь у проєкті та проведений воркшоп для бойківських громад Івано-Франківської області.

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland