У лекторії "Бойківські Карпати" відбувся 51-й навчальний день

26 вересня відбулась п'ятдесят перша подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Галина Малець – приватна підприємиця, експертка з маркетингу дестинацій, туризму та комунікацій.

Тема виступу: «Як створити успішний туристичний бренд регіональної або локальної дестинації».

На воркшопі бойківські громади вивчали основи туристичного брендингу та айдентики.

На початку розглянули сутність категорій брендинг, територіальний бренд, place-branding.

Міста, регіони – це  дестинації, територіальні бренди. Вони потребують брендингу та маркетингової стратегії. На думку експертки, існують такі помилки територіального брендингу:

Громади, які мають унікальну туристичну цінність, можуть претендувати на розробку бренду.

Наступна частина лекторію була присвячена обговоренню створення бренду.

І вже на старті процесу розробки бренду варто розуміти, що бренд – це не логотип.

 

 

Галина Малець наголосила на важливості деталізованого підходу до розробки цілісної концепції бренду, а не просто логотипу чи айдентики, чи брендбуку.

Експертка назвала такі складові концепції бренду: місія та візія, цінності, позиціонування, візуальні атрибути дизайну, вербальні атрибути дизайну.

Наступна частина лекторію якраз була присвячена обговоренню всіх елементів концепції, у т. ч. на прикладах з Івано-Франківської області.

Важливо розуміти, що брендинг не завершується розробкою бренду. Фактично це тільки початок, адже обов'язковим є етап просування. Просуванням вважається налагодження комунікації із реальними та потенційними споживачами з метою їх інформування про пропонований продукт і спонукання до купівлі.

Робота і результат повинен бути вимірюваним, щоб всі зацікавлені сторони змогли оцінити ефективність брендингу.

В обговоренні учасники обмінялись думками з приводу життєздатності бренду «Бойківські Карпати», доцільності створення окремих брендів малих громад, сіл і містечок.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Галині Малець за проведений воркшоп та участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland