У лекторії "Бойківські Карпати" відбувся 54-й навчальний день

04 жовтня відбулась п'ятдесят четверта подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу був Олександр Коваль – експерт з розвитку туризму на сільських територіях, керівник Туристично-інформаційного центру «Турінформ Закарпаття», викладач факультету туризму Ужгородського національного університету.

Тема виступу: «Цифровий маркетинг у сільському туризмі».

На воркшопі бойківські громади знайомились з основами просування сільської садиби у цифрових мережах.

Цифровий маркетинг як інструмент дозволяє зробити бізнес більш доступним та привабливим для нових та існуючих клієнтів.

Експерт розповів слухачам навчання про структуру контенту соціальних мереж. 30% публікацій має займати інформаційний контент, 30%  залучаючий контент, 20%  контент продажів, 20%  формуючий контент.

Структура може варіюватись в залежності від конкретних цілей та особливостей сільської садиби. Важливо пам'ятати, що регулярність публікацій та взаємодія з аудиторією також мають велике значення для успішної присутності в соціальних медіа.

Головною темою воркшопу стало ознайомлення слухачів з інструментами цифрового маркетингу. Олександр Коваль перелічив 20 інструментів, з-поміж них  Google My Business, Email-маркетинг, відеомаркетинг, геотаргетинг, онлайн-бронювання, інфлюенсер-маркетинг тощо.

Ефективність кожного з інструментів залежить від цільової аудиторії та особливостей бізнесу в сільському туризмі.

Важливо аналізувати свою діяльність у цифрових мережах, щоб з'ясувати, як найбільш ефективно використати інструменти просування. «Без аналітики ми не можемо приймати рішення», – зауважує експерт.

На думку спікера, зараз – найкращий час робити перші кроки в цифровому маркетингу.

Під час дискусії на лекорії обговорили взаємну корисність та цінність туристичних бізнесів та управлінців у сфері просування дестинації. Олександр Коваль вважає, що власники сільських садиб можуть бути ефективними промоутерами для території.

 

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Олександру Ковалю за участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland