У лекторії "Бойківські Карпати" відбувся 55-й навчальний день

05 жовтня відбулась п'ятдесят п'ята подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Галина Малець – приватна підприємиця, експертка з маркетингу дестинацій, туризму та комунікацій.

Тема виступу: «Комунікаційна стратегія – запорука сталості проєкту».

На воркшопі бойківські громади слухали про сталі комунікації.

Комунікаційна стратегія – це комплекс заходів, спрямованих на формування попиту та просування бренду через спілкування та взаємодію з цільовою аудиторією. Ефективність залежить від її системності, домогтися якої дозволяють заходи комплексного стратегічного планування.

Вона має на меті сформувати впізнаваність, бажане сприйняття бренду та посилити лояльність аудиторії.

На лекторії експертка розповіла про складові елементи, цільові аудиторії, канали комунікації, найчастіші помилки комунікаційної стратегії.


Вагому частину виступу було присвячено висвітленню ефективних заходів комунікації, роботи комунікаційників  у соціальних мережах.

На думку лекторки, SMM – це не про пости 2 рази в тиждень та робота «за відгук»; це стратегічне мислення, креативні ідеї та технічні навики окремого спеціаліста.

Галина Малець акцентувала увагу слухачів на тому, що ефективність комунікації багато в чому визначає якісний візуальний контент. 

Графічні матеріали завжди треба узгоджувати з копірайтером та ментором з комунікацій.

При цьому контент – це не тільки фото/відео, контент – це ще й якісний текст. 

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Галині Малець за участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland