У лекторії "Бойківські Карпати" відбувся 56-й навчальний день

10 жовтня відбулась п'ятдесят шоста подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Тетяна Тимошенко – кандидат наук з державного управління, доцент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, експерт з розвитку туристичних дестинацій, громад і територій.

Тема виступу: «Як розробити туристичний проєкт, який профінансують».

Лекторій розпочався з обговорення проєктних ідей територіальних громад Сх. Бойківщини у сфері туризму. Тетяна Тимошенко позитивно оцінила озвучені ініціативи, при цьому звернула увагу учасників на потребу працювати у майбутньому спільно у рамках єдиної цілісної дестинації.

На воркшопі бойківські громади вивчали основи планування проєктного циклу, знайомились з матрицею відповідальності, процесами бюджетування. Значну увагу було приділено питанням звітності (моніторинг, оцінка, аудит).

Друга частина навчання була присвячена обговоренню особливостей підготовки проєктної заявки,

а також розгляду критеріїв оцінювання проєктних пропозицій, специфіці комунікації та співпраці з донорами тощо.

Учасникам заходу на прикладах лекторка демонструвала типові помилки проєктних заявок.

Тетяна Тимошенко надала кілька рекомендацій стосовно роботи управлінців у сфері залучення міжнародної технічної допомоги, зокрема мовилось про потребу визначати першочергові напрями і потреби, розпочати / активізувати створення команди, ініціювати діалог із залучення до співпраці людей з досвідом підготовки і впровадження проєктів (громадські організації, інколи науковці).

Кожний проєкт, на думку експерта, несе у собі більшу цінність, ніж задекларовані і реалізовані заходи.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Тетяні Тимошенко за проведений воркшоп та участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland