У лекторії "Бойківські Карпати" відбувся четвертий навчальний день

13 квітня в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати» відбувся черговий воркшоп.

Спікерами заходу були Роксолана Мартинюк та Ірина Дімбровська – працівники відділу промоції, зв'язків та економічного розвитку Косівської міської ради, експерти у сферах проєктного менеджменту та місцевого економічного розвитку.

Тема виступу експертів «Центр карпатської культури – від ідеї до результату».

Учасники події мали можливість ознайомитись з практичним досвідом ревіталізації і трансформації занедбаного комунального приміщення на мультимодальний простір розвитку проєктів у сферах креативних індустрій, туризму, декоративно-прикладних мистецтв на основі місцевої історико-культурної спадщини.

Центр карпатської культури – вимірювальний і наочний приклад-результат проєктної діяльності зацікавлених сторін Косівської територіальної громади.

Експерти акцентували увагу на компетентностях, партнерствах, які необхідні для успішної реалізації проєкту.

Важливо, що були озвучені також ризики і виклики, які стоятимуть перед проєктною командою на всіх етапах роботи з органами влади, підрядниками, контролюючими службами тощо.

Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність лекторам Роксолані Мартинюк та Ірині Дімбровській за поширення досвіду реалізації інфраструктурного розвиткового проєкту для бойківських громад Івано-Франківської області.

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland