У лекторії "Бойківські Карпати" відбувся десятий навчальний день

04 травня в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати» відбувся черговий воркшоп.

Спікерами заходу були Наталія Харбака – начальник відділу міжнародного співробітництва та проєктно-інвестиційної діяльності Ясінянської селищної ради, Ірина Дімбровська – головний спеціаліст відділу промоції, зв'язків та економічного розвитку Косівської міської ради, експерт у сферах проєктного менеджменту та місцевого економічного розвитку.

Тема виступу експертів «Регіональне об’єднання гуцулів Закарпаття, Прикарпаття та Буковини «Hutsul Ethnos».

Спікери розповідали учасникам воркшопу про діяльність «Hutsul Ethnos» – об'єднання, яке консолідувало 14 громад Гуцульщини трьох карпатських областей - Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької.

Договір про співробітництво гуцульских громад дозволяє створити конкурентоспроможний туристичний продукт, збільшити туристичні потоки, що забезпечать внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад шляхом збільшення дохідної частини бюджету, збільшення кількості робочих місць, а також створення сприятливих умов для відпочинку мешканців і гостей громад за умов збереження і раціонального використання культурного-історичної та природної спадщини. 

Наступним етапом стало створення громадської організації «Гуцул Етнос» з метою створення дієвих інструментів для проєктної діяльності.

Учасники об'єднання напрацьовують і реалізовують не тільки туристичні ініціативи, але й проєкти у сфері підтримки розвитку вівчарства, локальних крафових виробників тощо.

 

Важливо розуміти, що тільки об'єднавшись на основі спільних цінностей міжмуніципальне співробітництво може дати результат і трансформувати економічну спеціалізацію та етнокультурну автентику з ресурсів Бойківщини на напрям місцевого економічного розвитку громад.

Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність лекторам Наталії Харбаці та Ірині Дімбровській за поширення досвіду прикладу міжмуніципальної співпраці для бойківських громад Івано-Франківської області.

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland