У лекторії "Бойківські Карпати" виступив Андрій Німець

6 квітня 2023 року в онлайн-лекторії "Бойківські Карпати" виступив голова громадської організації "Бойківщина" (м. Львів) Андрій Німець.

Тема виступу "Товариство "Бойківщина" - соціальне підприємництво на базі ресторану "Бойківська гостина".

Учасники події познайомились з діяльністю організації, зокрема її просвітницькими, дослідницькими, волонтерськими проєктами.

Андрій Німець розповів про пошукову і дослідницьку роботу активістів організації, проведення культурних заходів з представниками бойківських осередків територіальних громад Львівщини та Івано-Франківщини, гастрономічні експедиції.

У своєму виступі спікер навів приклад моделі кооперування етноресторану з локальними виробниками продуктів харчування, надав рекомендації аудиторії онлайн-лекторію щодо відновлення, збереження, розвитку і популяризації бойківської спадщини.

Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність керівнику ГО "Бойківщина" Андрію Німцю за виступ і бажання поділитись досвідом з бойківськими громадами Івано-Франківської області.

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland