У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Галина Батюсь

03 серпня відбулась тридцять сьома подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Галина Батюсь – голова ГС «Карпатський смак».

Тема виступу: «Громадська спілка «Карпатський смак»: від ідеї до діяльності».

На воркшопі бойківські громади вивчали досвід діяльності громадського об'єднання крафтярів Карпатського регіону «Карпатський смак».

Громадська спілка «Карпатський смак» об’єднує виробників з екологічно чистих районів українських Карпат 4-х областей: Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької.

Це 16 виробників (більшість членів, до речі, із Прикарпаття), які є прихильниками ідеї збереження традиційних технологій виробництва натуральних продуктів харчування.

Спілка має зарєестровану торгову марку «Смак Українських Карпат». Автентичність. Смак. Якість  слоган позиціонування виробників об'єднання на ринку.

Найбільшою ціннністю для громадської спілки є люди, які працюють разом, як одна велика родина. Лише довіра між учасниками об'єднання є запорукою для розвитку бізнесів виробників. 

Важливо, наголошує експертка, розуміти, що будь-яке об'єднання лише тоді успішне, коли його учасники відчувають відповідальність за спільну справу і беруть участь не тільки у промоційних чи навчальних подіях громадської спілки, але й у заходах її адміністративного становлення і розвитку.

Галина Батюсь розповіла, що активним учасником розвитку мережі «Карпатський смак» в Івано-Франківській області є ГС «Дорога смаку Прикарпаття». Вони спільно розробляють та впроваджують проєкти з промоції малих карпатських виробників, організовують крафтові ярмарки, дегустації тощо.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність лектору Галині Батюсь за участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland