У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Галина Малець

14 вересня відбулась сорок восьма подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Галина Малець – приватна підприємиця, експертка з маркетингу дестинацій, туризму та комунікацій.

Тема виступу: «PROмаркетинг за годину. Щоб стратегія працювала».

Бойківські громади знайомились з основами маркетингового стратегування і позиціювання.

Тематика виступу експертки охопила спектр таких питань: як правильно підійти до розробки стратегії та на що варто звернути увагу, щоб стратегія не тільки була підготовлена, а й працювала.

Галина Малець стверджує, що маркетингова стратегія – це дорожня карта для розвитку бренду, бізнесу, продукту, яка дозволяє досягати багатьох цілей.


Особливу увагу на навчанні було приділено обговоренню умов і обставин досяжності і реалістичності документу.

На думку спікерки, дуже важливо, щоб маркетингова стратегія мала початок і кінець, щоб вона була часовою. Щоб стратегія працювала, треба бути гнучкими і вносити тактичні зміни за потреби, а також залучати до реалізації її заходів якомога більше зацікавлених сторін дестинації.

Важлива деталь. Сьогодні написано сотні стратегій, тому існує спокуса запозичувати готові рішення для своєї туристичної дестинації, однак експертка вважає, що це помилковий шлях. Необхідно аналізувати свій ринок, щоб знайти ту нішу, де продукт буде конкурентним.

Друга частина лекторію була присвячена обговоренню процесу підготовки стратегії – від проведення досліджень до позиціювання і комунікації.

Експертка вважає, що важливо розуміти цінність своєї цільової аудиторії, вміти визначати її і взаємодіяти з нею. У дестинації може бути добре підготовлений стратегічний документ, але некоректно (поверхнево) означено об'єкти комунікаційних взаємодій, тоді стратегічні маркетингові цілі не будуть досягнуті.

Завершення події присвятили дискусії навколо проблеми невиконуваності написаних стратегій. Галина Малець вважає, що у прямому сенсі слова треба «закочувати рукави» і виконувати задекларовані заходи. Іншого шляху нема.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Галині Малець за проведену презентацію та участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland