У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Ганна Коломієць

12 жовтня відбулась п'ятдесят сьома зустріч в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Ганна Коломієць – експертка з мобільного фото, координаторка з комунікації Програми USAID DOBRE Українського кризового медіа-центру.

Тема виступу: «Як створити якісний фотопортрет туристичного проєкту».

Бойківські громади вивчали основи якісної візуалізації туристичного контенту.

Експертка звернула увагу на важливість забезпечення для туристів умов –інфраструктурних (оглядові майданчики, фотозони, інформаційні вказівники/таблиці тощо) та цифрових (Google Maps, сайти, соціальні мережі) – для створення ними найкращих світлин, полегшення пошуку і доступу до інформації про туристичні об'єкти туристичної дестинації. Порадила використовувати світлини гостей для промоції: «Діліться фото, які зробили у ваших громадах і відмічайте авторів».

Ганна Коломієць розповіла про туристичні тренди внутрішнього туризму воєнного часу та роль світлин у процесі залучення гостей, звернула увагу на цінності інформації, які супроводжують фотографії.

Левова частина воркшопу була присвячена практичному навчанню учасників створювати якісні та емоційні світлини на телефон. Вчились на «живих» прикладах поточної візуальної комунікації бойківських громад у мережі Інтернет та соціальних мережах.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Ганні Коломієць за проведений воркшоп та участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland