У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Ірина Малик

28 вересня відбулась п'ятдесят друга подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Ірина Малик – координаторка комунікації децентралізації Українського кризового медіа-центру в межах Програми USAID DOBRE.

Тема виступу: «Практика публічних комунікацій. З чого почати?».

Учасники лекторію на воркшопі вивчали теорію і практику публічних комунікацій.

Експертка повідомила, що комунікаційна стратегія пишеться на основі стратегії розвитку громади або плану роботи на рік, пояснила сутність та відмінності комунікаційної стратегії та комунікаційного плану.

Наступним етапом воркшопу було висвітлення процесу створення комунікаційного плану.

План повинен мати стратегічну ціль. «Комунікаційна ціль – це великий загальний результат, якого ви хочете досягти щодо конкретної проблеми, теми чи напрямку. Цілі є більш загальними і стратегічними на конкретний період, аніж завдання. Комунікаційні завдання – це конкретні дії, які вам треба виконати, щоб досягнути комунікаційні цілі. Комунікаційні завдання повинні бути чіткі та вимірювані у часі».

Завдання повинні  бути спрямовані на цільові аудиторії.

Структурним елементом комунікаційного плану є комунікаційне повідомлення.

 

Створення Комунікаційного плану має такі етапи:

Третя частина воркшопу була присвячена навчанню взаємодії зі ЗМІ.

Підбиваючи підсумки воркшопу, лекторка наголосила на тому, що комунікаційний план повинен містити вимірювані результати, щоб можна було оцінити ефективність його виконання, а комунікаційна політика громади потребує конкретних відповідальних осіб.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Ірині Малик за проведений воркшоп та участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland