У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Катерина Теліпська

28 вересня відбулась п'ятдесят третя подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Катерина Теліпська – начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Тема виступу: «Луцьк – приємне відкриття: досвід розвитку дестинації».

Учасники навчання знайомились з досвідом розвитку туризму на прикладі міста Луцьк.

Лекторка розповіла про стратегію і позиціювання міста як дестинації вихідного дня, роботу управління туризму та промоції міста.

У своїй презентації Катерина Теліпська багато уваги приділила проєктам, які реалізовували у різні роки посадовці, зокрема про філософію «Тут-луцько», Луцького кликуна, популяризацію локальної історії і туризму через призму музики, літератури, конкурси туристичного спрямування, залучення нових об'єктів у туристичні маршрути міста, роботу у часі російсько-української війни.


 

Управління туризму та промоції міста, інші структурні підрозділи міської ради активно залучають кошти міжнародної технічної допомоги. Особливу увагу приділяють реновації архітектурних пам'яток.

Результатом відновлення Вежі Чорторийського стало не тільки створення нового туристичного «магніту» у місті, але й трансформація структури комунального підприємства «Центр туристичної інформації та послуг». З метою підвищення управлінської спроможності нового об'єкта було засновано КП «Центр розвитку туризму», яке об'єднало колишній ТІЦ та музейний простір «Окольний замок». При цьому кількість працівників у новоствореній інституції виросла від 3 до 20 осіб.

Катерина Теліпська вважає, що для розвитку міст важливо активно комунікувати з громадськістю, залучати її до різних заходів і проєктів.

Щоб створити цікаві атракції, зробити комфортні туристичні маршрути тощо управлінцям частіше треба дивитись на місто поглядом відвідувача.

Цінними суб'єктами для розвитку туризму у місті, на думку спікерки, є його мешканці, і саме з ними варто найперше працювати як з цільовою аудиторією. 

Містяни – це та категорія людей, з якими вартує містам найтісніше комунікувати, мешканців треба приваблювати і виховувати, відтак дестинація отримає у перспективі хороші дивіденти у вигляді росту туристичних потоків.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Катерині Теліпській за участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland