У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Марія Тимочко

31 жовтня відбулась шістдесят п'ята зустріч в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Марія Тимочко – керівний партнер маркетингової агенції Tymochko Marketing.

Тема виступу: «SMM & таргет: основні принципи роботи».

Навчання було присвячене ознайомленню з трендами використання соціальних медіа для просування певного контенту і залучення цільової аудиторії.

Експертка розповіла про сутність і роль соціальних медіа сьогодні, можливості їх використання.


Значну частину часу на лекторії присвятили обговоренню інструментарію пошуку цільової аудиторії. Незважаючи на те, що користувачі сьогодні мають багато готової інформації на своїх сторінках в адмінчастині облікового запису, це не дозволяє стверджувати напевне, що ми знаємо наші цільові аудиторії.

Експертка радить чітко визначати бізнес-ціль (упізнаваність, трафік, взаємодія, ліди тощо) на кожному етапі розвитку, оскільки ми отримуємо те, за що платимо.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Марії Тимочко за проведений воркшоп та участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Цією навчальною подією завершуємо провоедення онлайн-лекторію у рамках проєкту «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland