У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Мирослава Нодь

19 жовтня відбулась шістдесята зустріч в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Мирослава Нодь – директор туристичної фірми «Надія» (м. Івано-Франківськ).

Тема виступу: «Карпати: перетворюємо спадщину на дозвілля».

Експертка розповіла про сучасні тренди подорожей та запити туристів ХХІ століття.

 

Людство змінює довкілля, відтак набуває поширення т. зв. трансформаційний туризм.

Мирослава Нодь поділилась досвідом діяльності туристичної фірми у період російсько-української війни, зосередивши увагу аудиторії на популярних дестинаціях Прикарпаття, запитах туристів та їхніх враженнях.

Друга частина виступу експертки буда присвячена навчанню представників бойківських громад формувати туристичний продукт на основі наявних ресурсів території.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Мирославі Нодь за участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland