У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Соломія Ткач

24 жовтня відбулась шістдесят перша зустріч в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати».

Спікером заходу була Соломія Ткач – доктор філософії з економіки, координаторка напряму дослідження Інституту стратегії культури.

Тема виступу: «Культурні послуги: від ідеї до продажів».

Бойківські громади знайомились з потенціалом комерціалізації культурних послуг.

Культурна послуга розпочинається з ідеї.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 №1271 затверджено перелік платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури. Загалом їх 28. 

Соломія Ткач наголосила, що успіх бізнес-моделі платних культурних послуг залежить від багатьох факторів, найперше варто відповісти собі на такі питання:

Порядок визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності, затверджений спільним наказом Мінкультури, Мінфіну та Мінекономіки від 01.12.2015 №1004/1113/1556.

Приклади розрахунку вартості послуг можна знайти за посиланням:
https://buhgalter.com.ua/articles/other/platni-kulturni-poslugi-poryadok-ta-umovi-nadannya/.

На думку експертки, варто не зациклюватись лише на обслуговуванні мешканців громад, тому що справжній дохід можуть принести гості.

Соломія Ткач дуже влучно підмітила несистемність менеджменту в Україні, вона стосуєтсья і сфери культури теж.

Слухачам лекторію експертка порадила наступне:

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Соломії Ткач за участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland