У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Вікторія Кіптенко

10 квітня в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати» відбувся черговий воркшоп. Спікером заходу стала Вікторія Кіптенко – доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат географічних наук, сертифікований експерт сталого туризму GSTC.

Участь у події взяли 40 осіб. Учасники навчання ознайомились з особливостями формування туристичної дестинації як екостистеми безпечного й конкурентоспроможного розвитку території.

Туристична дестинація – це фізичний простір з адміністративними та/або аналітичними межами (або без них), у якому відвідувач може провести час, зупинившись на ніч.

Дестинація є амальгамою туристичних продуктів, які пропонують інтегрований досвід споживачам (Дімітріс Бухаліс).Туристична дестинація – це також і кластер (ко-локація) продуктів і послуг, а також діяльності та досвіду в рамках туристичного ланцюжка вартості та базова одиниця аналізу туризму.


Дестинація об’єднує різні зацікавлені сторони і може створювати мережі для створення масштабніших дестинацій. Вона має нематеріальний вимір в контексті іміджу та ідентичності, що може вплинути на ринкову конкурентоспроможність.

Водночас дестинація як одиниця конкуренції = екосистема взаємодій. Управління дестинацією необхідно націлити на забезпечення балансу між якістю середовища для підприємців і працівників, якістю досвіду для відвідувачів, якістю життя для мешканців і якістю місця/середовища.

Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність лектору Вікторії Кіптенко за проведений воркшоп і бажання поділитись досвідом з бойківськими громадами Івано-Франківської області.

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland