У лекторії "Бойківські Карпати" виступила Ярослава Гаврилова

19 квітня в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати» відбулась чергова навчальна подія.

Спікером заходу була Ярослава Гаврилова – заступник начальника управління - начальник відділу туризму управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації.

Тема виступу: «Здобутки і перспективи проєктної діяльності Рівненщини у сфері туризму».

Учасники події мали можливість ознайомитись з результатами роботи профільного управління у сфері розвитку туризму на Рівненщині.

Пані Ярослава розповіла учасникам навчання про економічну спеціалізацію Рівненщини, зокрема її аграрний потенціал, звернувши увагу на те, що туризм наразі не відіграє домінуючої ролі у сільських громадах області.

Водночас Рівненська область має окрему Стратегію розвитку туризму та рекреації Рівненської області до 2027 року. 

Стратегічними цілями визначено:

- розширення асортименту туристичних продуктів;

- підвищення потенціалу надавачів туристичних послуг;

- промоція туристичних продуктів.

Центральною темою виступу була розповідь про проєктну роботу управління культури і туризму облдержадміністрації та інших зацікавлених сторін, зокрема Ярослава Гаврилова поділилась досвідом реалізації ґрантових проєктів у сфері туризму, де донорами були як українські, так і міжнародні інституції.

Зокрема у 2020 р. Рівненщина реалізувала 11 проєктів за рахунок коштів Українського культурного фонду на 6 млн грн, у 2021  10 проєктів на 7 млн грн. Серед транскордонних найуспішнішим був проєкт «Кулінарна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» (Програма транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020»). Проєкт був присвячений збереженню і популяризації традиційних страв поліської кухні, зокрема приготуванню сиров'яленого м'яса –поліського мацика. Одним із заходів проєкту було проведення крафтового фестивалю виробників мацика. Подія отримала хороші відгуки серед учасників та відвідувачів заходу.

Зараз рівненці працюють над реалізацією масштабного міжнародного проєкту «Соціальні інновації та технології для сталого зростання через розвиток культурного туризму».

Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність лектору Ярославі Гавриловій за розповідь про розвиток туризму на Рівненщині, зокрема про досвід проєктної діяльності у сфері туризму.

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland