У лекторії "Бойківські Карпати" виступив Ігор Губіліт

13 вересня відбулась сорок сьома подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу був Ігор Губіліт – директор туроператора «Відвідай», дослідник Бойківщини.

Тема виступу: «Що реально хочуть туристи? Топ-10 успішних методів залучення туристів».

Бойківські громади познайомились з особливостями розробки, просування і продажу масового туристичного продукту на внутрішньому ринку.

Ігор Губіліт наголосив, що перед тим, як ви починаєте створювати новий туристичний продукт, перш за все потрібно подумати, чи сподобається він туристу. І коли ви плануєте розробити щось дійсно оригінальне, то відразу потрібно подумати про цілорічний продукт, а не сезонний.

Існує такий стереотип, що туризм не розвивається у певній місцевості через відсутність якісної дороги. Проте, на думку спікера, наявність широкої асфальтованої дороги не обов'язково приведе до наявності туристів. Потрібно працювати над самим продуктом.

Як зазначив Ігор Губіліт, якщо ви вважаєте, що у вас найгарніші гори, найсмачніша кухня, найдобріші люди, а до вас не приїжджають туристи, значить у чомусь ви помиляєтесь...

Окремо лектор зупинився на помилці зволікання з виходом на ринок. Коли ви починаєте давати туристу «сирий» продукт, ви вже тестуєте його. І завдяки цьому можна в майбутньому уникнути зайвих витрат, які ви могли понести, доводячи продукт до ідеалу, зволікаючи з його продажем. Не потрібно затягувати, інакше першими будуть ваші конкуренти, а не ви. 

Дуже важливим аспектом туристичної діяльності спікер вважає інвестицію в персонал туристичної фірми чи конкретної локації. Адже люди, які працюють в туризмі, створюють додану вартість. В турі важливо не куди ви їдете,  а з ким ви їдете. На думку лектора, гід дає 50% успіху. Дуже часто екскурсовод може забезпечити незабутні враження туристичній групі на екскурсії при поганих погодніх умовах чи навіть, коли щось пішло не за планом.

У кінці свого виступу Ігор Губіліт озвучив перспективні напрямки турів Східною Бойківщиною. На його думку, це може бути еко-, етно- і гастротуризм. 

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Ігору Губіліту за участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland