У лекторії "Бойківські Карпати" виступив Олександр Коваль

25 квітня в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати» відбулась чергова навчальна подія.

Спікером заходу був Олександр Коваль – експерт з розвитку туризму на сільських територіях, керівник Туристично-інформаційного центру «Турінформ Закарпаття», викладач факультету туризму Ужгородського національного університету.

Тема виступу: «Як створити сільську садибу. Перші кроки».

На навчанні слухачі онлайн-лекторію почули про створення бізнес-моделі розвитку сільського туризму на базі власного господарства і, зокрема, про те, як зробити садибу привабливою для туристів.

Олександр Коваль пропонує розглядати сільський туризм як можливості для розвитку і самозайнятості. Це має бути не просто хобі, а власний маленький бізнес-проєкт, в якому варто продумати все: від концепції і спеціалізації оселі до інфраструктури.

Важливо розуміти, що, крім облаштування місць розміщення гостей, створення пропозицій для їх дозвілля, необхідно подбати відразу про іміджеву складову і подумати над концепцією тієї цінності, яка відрізнятиме садибу від інших подібних закладів сільської гостинності.

Крім того, цінність вашій садибі створює її господар. Його імідж дуже важливий під час управління репутацією та взаємодією з клієнтами садиби.

Щоб залучити гостей у сільську садибу, треба навчатись працювати з клієнтами та розуміти, хто вони, що хочуть; навчатись продавати, утримувати та повертати їх (через лояльність, комунікацію та взаємодію), застосовувати інструменти маркетингу тощо.

Для активного просування садиби варто вивчити і використовувати туристичний потенціал місцевості, де вона розташована. Для посилення процесу ідентифікації садиби, її продуктів і послуг, актуальним є використання інформаційної хвилі, створеної, зокрема, проєктом «Бойківські Карпати».

У своєму виступі спікер також розповів про напрями підвищення доходів господарства від заняття сільським туризмом, навівши українські та іноземні приклади. Зараз, переконаний Олександр, прийнятний час для нових рішень та дій.

Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність лектору Олександру Ковалю за участь у заході та бажання працювати над розвитком туризму з бойківськими громадами Івано-Франківщини.

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland