У лекторії "Бойківські Карпати" виступив Олександр Вешелені
20 червня відбулась двадцять друга зустріч в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати».
Спікером заходу був Олександр Вешелені – директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.
Тема виступу: «Роль культурних маршрутів у розбудові і маркетингу туристичних дестинацій».
Учасникам навчання розповідали про сутність і значення для маркетингу територій культурних маршрутів (шляхів) Ради Європи.
Ідея культурних маршрутів має цілісну філософію – показати цивілізаційну спільність європейських народів та їх культур.
Культурні маршрути Ради Європи допомагать просувати дестинацію, адже така відзнака для туристичного шляху є своєрідним брендом, особливо для іноземних мандрівників.
Культурні маршрути допомагають якісно і системно популяризувати спадщину території.
При цьому це інструмент швидше туристичної промоції дестинації, аніж культурної.
Експерт акцентував увагу на тому, що для отримання статусу культурного маршруту Ради Європи успішного подання заявки недостатньо, адже необхідно пройти сертифікацію і потім постійно її підтверджувати.
Учасники мережі культурних шляхів Ради Європи отримують різноманітні вигоди від участі у цій програмі, зокрема:
Олександр Вешелені наголосив на тому, що бути учасником мережі і створити маршрут є лише першими кроками на шляху існування культурного шляху, адже не варто забувати, що необхідно забезпечити сталість і розвиток маршруту, він повинен «жити».
Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.
Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність лектору Олександру Вешелені за виступ та участь у проєкті «Бойківські Карпати»
Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.
_ _ _ _
Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.
Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.
Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.