У лекторії "Бойківські Карпати" виступив Сергій Толстіхін
19 квітня в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати» відбулась чергова навчальна подія.
Спікером заходу був Сергій Толстіхін – експерт з розвитку туризму в громадах, член Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України, комунікаційний координатор ВІ «Активна громада», власник зеленої садиби «Дім мандрівника» на Бакоті.
Тема виступу експерта «Досвід розвитку сільського зеленого туризму на Поділлі».
Учасники події мали можливість ознайомитись з прикладами розвитку сільського туризму у придністровських громадах Поділля. Сергій Толстіхін відзначив важливу роль туризму для розвитку місцевої економіки дотаційних територіальних громад.
Для розвитку території існує потреба у створенні формальних та неформальних кооперацій зацікавлених сторін і важливо розуміти, що громади зараз наділені широким спектром повноважень, які дозволяють вирішувати напрями цього розвитку.
Активісти, об'єднані ідеєю розвитку і популяризації туризму на Бакоті, працюють над різними проєктами, щоб залучити нових мандрівників, активно використовуть як бюджетні, так і ґрантові кошти. Низку ініціатив вдалось втілити за допомогою платформи Спільнокошт.
Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.
Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність лектору Сергію Толстіхіну за розповідь про досвід розвитку сільських територій через туризм на Поділлі для бойківських громад Івано-Франківської області.
Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.
_ _ _ _
Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.
Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.
Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.