У лекторії "Бойківські Карпати" виступив Василь Фіцак

21 вересня відбулась п'ятдесята подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Спікером заходу був Василь Фіцак – громадський діяч, волонтер, краєзнавець, голова ГО «Івано-Франківська регіональна фундація «Карпатські стежки», начальник ПРВ «Явірник» (г. Піп Іван).

Тема виступу: «Значення і роль маркованих маршрутів: від теорії до практики».

Учасникам лекторію розповіли про «карпатську» систему знакування, ознайомили з основами процесу знакування туристських шляхів.

Експерт звернув увагу слухачів на безпековій складовій, акцентувавши увагу на тому, що роботи зі знакування і маркування маршрутів повинні здійснювати досвідчені фахівці, а не аматори.

Важливо мати на увазі, що суб'єкт знакування повинен стежити за маршрутом, утримувати його в належному стані, щоб періодично поновлювати знаки і марки, які зазнали пошкоджень, руйнувань тощо.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність спікеру Василю Фіцаку за участь у проєкті «Бойківські Карпати».

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland