Відбувся перший воркшоп у лекторії "Бойківські Карпати"

3 квітня 2023 року в Івано-Франківську одразу у двох форматах – онлайн для цільової аудиторії та наживо для студентів Університету Короля Данила – розпочався навчальний марафон лекторію у рамках реалізації проєкту "Бойківські Карпати".

З вітальним словом виступив начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко, який розповів про мету і завдання проєкту "Бойківські Карпати".

"Доцільність проведення навчання для цільової аудиторії, - наголосив Віталій Передерко, полягає у тому, що проєкт покликаний знайти і активізувати людей, спроможних здійснювати зміни. Людей-змінотворців варто цінувати, оскільки вони втілюють у життя ті потенціали, якими володіють мешканці і територія".

  

Першим спікером заходу стала Тетяна Тимошенко – кандидат наук з державного управління, доцент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, експерт з розвитку туристичних дестинацій, громад і територій.

Тема виступу експерта «Туризм – потужний двигун для розвитку економіки громади і регіону: світовий досвід для громад Івано-Франківської області» зацікавила не тільки слухачів з Івано-Франківської області, організатори отримали запити на приєднання до онлайн-зустрічі від колег із інших регіонів України.

Тетяна Тимошенко акцентувала увагу на послідовних кроках, які необхідно зробити всім зацікавлених сторонам (влада, бізнес, громадянське суспільство) у громаді для її трансформації на туристичну дестинацію.

Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис може бути надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність в. о. завідувача кафедри Терлецькій Христині Василівні за сприяння в організації події в Університеті Короля Данила, Тетяні Тимошенко за виступ і прагнення ретранслювати власні знання та досвіди для мешканців територіальних громад Івано-Франківської області.

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland