"Амплуа"

"Амплуа"

Театральне мистецтво
11/10/19 - 12/10/19

VІІ-й Міжнародний фестиваль драматургії та витончених мистецтв «АМПЛУА» вже вдруге відбудеться в Коломиї.

Розпочавшись у 2013 р. у м. Запоріжжя, фестиваль щороку поширює свою географію. Так, за сім років фестивальні події вже об’єднали митців Запоріжжя, Києва, Рівного, Івано-Франківська, Баришівки, Березані, Одеси й Коломиї.

Унікальним є формат заходу. П’єси, що потрапили до Long list Фестивалю, мають можливість бути відібраними професійними режисерами та втіленими у будь-якому театрі України протягом року. Таким чином, до Фестивалю можуть приєднатися всі театри у зручний для них час. До кожного міста, що обирає п’єси, завітають автори на обговорення своїх творів та знайомство з театрами і режисерами протягом творчих зустрічей. Після чого вистави за представленими п’єсами цілком ймовірно можуть потрапити до репертуарів театрів.

Головними цілями Фестивалю є: налагодження культурного діалогу між драматургами і режисерами, популяризація рідкісних витворів мистецтва, сприяння відкриттю нових талантів у кожному пересічному українці, надання підтримки в просуванні талановитих творців, гармонізація особистості та виховання смаку, завдяки якому людина здатна сприймати й оцінювати красу й плоди будь-якої творчості.

http://www.atamplua.com.ua/images/АМПЛУА_Прогр_2019_Коломия_всем2.pdf

За матеріалами https://pravda.if.ua