"Фест"

"Фест"

Хореографія
15/02/19 - 17/02/19

Міжнародний фестиваль естрадно-спортивного танцю проводять з метою розвитку та популяризації сучасних танців та активного залучення дітей та молоді до хореографічного мистецтва.

Проведення щорічних фестивалів естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ» започатковано у 1991 р.

Автор ідеї та директор  - Леонілла Жодік (Жильцова). Фестиваль «ФЕСТ" дав поштовх у проведенні аналогічних фестивалів в Києві, Одесі, Маріуполі, Чернівцях та інших містах України. У фестивалі щорічно беруть участь більше 1000 учасників (шкільна молодь, студенти, а також дорослі групи віком від 30 років). В рамках фестивалю проводяться конкурси «Десять кращих танцювальних композицій»,"Міс-ФЕСТ", «Краща танцівниця та кращий танцівник», визначаються кращі колективи  в різних номінаціях, вручається «Приз глядацьких симпатій» та ін. Конкурс естрадного танцю проводиться у 12 номінаціях та в трьох вікових категоріях. 

У фестивалі «ФЕСТ-2019» візьмуть участь 40 танцювальних колективів з різних міст України та Польщі.

Протягом трьох днів танцівники змагатимуться в різних вікових категоріях, у 15 номінаціях. Організатори підготували для танцівників екскурсії містом, вечори танців "Зустріч друзів", дискотеки, а ще поїздки до Яремче та Буковелю.

http://fest.a-fest.if.ua.