"Файне Різдво у Надвірній"

"Файне Різдво у Надвірній"

Етнографія
19/12/18 - 20/01/19

Фестиваль народної новорічно-різдвяної творчості «Файне Різдво у Надвірній» має на меті об’єднати всіх надвірнянців та гостей міста, які відзначатимуть новорічно-різдвяні свята щирими колядками та добрими віншуваннями в теплій родинній атмосфері, де справді відчувається дух Різдва.

19 грудня, в День Святого Миколая, стартував культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній».

Фестиваль щороку перетворює Надвірну в центр духовного, культурного та мистецького новорічно-різдвяного дійства з особливим, притаманним нашому місту, колоритом.

Культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній» триватиме до 20 січня. 3 січня на сцені фестивалю виступлять творчі колективи клубних закладів сіл Пнів, Гвізд, Молодків та Лоєва, а 9 січня – гурт «Медовий полин» (Тернопіль). 11 січня на фестиваль завітають легенда гуцульського року – гурт «Гуцули» (м.Косів) та народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісоруб» (м.Рахів). 13 січня відбудеться районний фестиваль «Різдвяного дійства», а 14  – пройде «Свято Пампуха», під час якого свої кулінарні здібності продемонструють справжні ґаздині Надвірнянщини. 17 січня свою творчу програму представлять колектив «Черемшина» м.Вашківці, майстри мистецтв з Косівщини та  з Веховини. Закриття фестивалю відбудеться 20 січня за участі Надвірнянської та Тисменичанської музичних шкіл, національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» та гурту «Полюс».