"Покутські витоки"

"Покутські витоки"

Етнографія
01/03/19 - 03/03/19

Фестиваль проводять з метою розвитку та популяризації народних танців, активного залучення дітей та молоді до хореографічного мистецтва.

01-03 березня в міському палаці культури «Народний дім» у Коломиї відбудеться ІV Всеукраїнський відкритий фестиваль народної хореографії «Покутські витоки». 

1 березня присутнім представлять виставу «Франко у наших душах» у виконанні народного аматорського театру поезії «Орфей» (керівник Оксана Гаращук) та народного аматорського ансамблю танцю «Сварга» (керівник – заслужений діяч мистецтв України Мирослава Воротняк).
02 березня відбудуться майстер-класи гуцульського танцю від головного балетмейстера Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» Івана Курилюка та буковинського танцю від викладача Чернівецького обласного коледжу мистецтв ім.С.Воробкевича Володимира Долгого.
03 березня проходитиме майстер-клас грузинського танцю президента народного центру Грузинської хореографії в Західній Грузії, керівника Грузинського ансамблю танцю «Колха» (м.Хобі, Грузія) Кахи Чітаія.
З 12:00 до 13:00 години буде проведено круглий стіл на тему «Покуття, збереження та популяризація народного строю та хореографічної лексики».
О 14:00 годині розпочнеться концертно-конкурсна програма фестивалю. Цього року  заплановані виступи 17 дитячих танцювальних колективів з Київської, Львівської, Одеської, Тернопільської, Чернівецької та  Івано-Франківської областей.