Акція «Я досліджую Бойківські Карпати»

У рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати» громадська організація  «Кластер сільського туризму «Бойківський колорит» спільно з партнерами оголошує акцію «Я досліджую Бойківські Карпати» (надалі – Акція) у соціальній мережі Інстаграм: https://www.instagram.com/p/CrsFaIYts7Z/

Для участі в Акції необхідно:

1. Відвідати і сфотографувати упродовж 01 травня – 31 серпня 2023 року 5 (п’ять) із 15 (п’ятнадцяти) туристичних об’єктів і атракцій в Івано-Франківській області:

1. Церква Святого Архистратига Михайла, с. Росільна.

2. «Цапові скелі», с. Церківна.

3. Краєзнавчий музей «Бойківщина», смт Рожнятів. 

4. Відпочинкова зона «12 місяців» на р. Свіча, смт Вигода.

5. Ратуша, м. Болехів. 

6. Церква Преображення Господнього, с. Спас Калуського району.

7. Ялинівський камінь, с. Липовиця.

8. Оглядовий майданчик з видом на смт Перегінське.

9. Ратуша, смт Перегінське.

10. Музей Степана Бандери, с. Старий Угринів.

11. Знак «Я люблю Долина», м. Долина.

12. Павлівський Камінь, с. Князівське.

13. Водоспад «Пiд Комином Верхній», с. Пороги.

14. Австрійський ДОТ «Форт Паламент», с. Богрівка.

15. Площа Народного дому і пам’ятник Д. Вітовському, смт Брошнів-Осада.

2. Розмістити відповідні дописи з хештегами: #бойківські_карпати, #мандруй_відчуй_цінуй, #твоя_нова_історія, #франківщинатуристична, #iftourland, #прикарпаття, #МандруйУкраїною або розповіді («сторіз») в особистому профілі.

3. Позначити у коментарях до дописів або у розповідях («сторіз») профілі трьох друзів і профіль @iftourland з текстом: «Я досліджую Бойківські Карпати».

4. Підписатись на сторінку @iftourland.

Оголошення переможця Акції відбудеться 27 вересня 2023 року.

Переможець Акції визначатиметься за допомогою онлайн-генератора випадкових чисел серед учасників, які виконали умови Акції.

Переможець Акції отримує винагороду – безкоштовний відпочинок на території Івано-Франківської області на дві особи, що включає проживання (дві ночівлі у двомісному номері) з дворазовим харчуванням у закладі тимчасового розміщення «Альва» (м. Долина), подорож вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай» (смт Вигода), екскурсію у Центр спадщини Вигодської вузькоколійки (смт Вигода).

Використати можливість отримання винагороди переможець Акції має право упродовж періоду: з 01 жовтня до 22 грудня 2023 року.

Результати Акції будуть оприлюднені на медіаресурсах інформаційного партнера Акції департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації – головному туристичному порталі Івано-Франківської області iftourism.com, сторінках соціальних мереж www.facebook.com/iftourismoffice, www.instagram.com/iftourland.

Ініціатива реалізовується громадською організацією «Кластер сільського туризму «Бойківський колорит» за партнерської участі гірської вузькоколійної залізниці «Карпатський трамвай» (смт Вигода), музею «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки» (смт Вигода), готелю «Альва» (м. Долина), департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до Положення про порядок проведення акції «Я досліджую Бойківські Карпати» і меморандуму про партнерство і співпрацю у рамках реалізації акції «Я досліджую Бойківські Карпати».

Проведення акції «Я досліджую «Бойківські Карпати» має на меті посилити впізнаваність та активізувати відвідуваність етнорегіону Бойківщина в  Івано-Франківській області, забезпечити ефективне використання у туристичних цілях об'єктів історично-культурної спадщини, природного і антропогенного походження, які вирізняються своєю автентичністю та унікальністю, стимулювати суб’єктів туристичної індустрії до створення нових цікавих туристичних продуктів.

_ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland