Витвиця – учасник конкурсу «Неймовірні села України»

Днями стартувало онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019, учасниками якого стали 115 сіл України. 

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України» проводить онлайн-видання agroportal.ua.

Редакція agroportal.ua вибрала 20-ку кращих заявок. Серед номінантів, які пройшли попередній відбір, село Витвиця Витвицької ОТГ Долинського району.

Запрошуємо прикарпатців та гостей Івано-Франківщини підтримати у конкурсі наше бойківське село, розташоване у передгір'ї карпатських Бескидів.

Онлайн-голосування за бізнес-плани сіл (опис заявки Витвиці у профайлі за посиланням http://bit.ly/2Xv7sct) триватиме на сайті agroportal.ua до 17 липня (включно). Таким чином визначиться 10 півфіналістів конкурсу. А з 18 липня по 31 липня члени Експертної ради відберуть 5 фіналістів, які пройдуть в III етап конкурсу - фінал.

Нагадаємо, що в минулі роки прикарпатські села Яворів та Крилос ставали срібними призерами конкурсу.

Для довідки. Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України» проводить онлайн-видання agroportal.ua. Головною метою проекту є підтримка взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для розвитку сільських територій, громад, популяризація історико-культурної спадщини українських сіл.