До уваги волонтерських та благодійних організацій!

В Івано-Франківській області працює Координаційний центр з питань міжнародної гуманітарної допомоги (далі – Центр), метою роботи якого є залучення міжнародної підтримки задля національної безпеки та оборони країни, цивільного захисту населення у зв’язку із військовою агресією російської федерації.

Отриману гуманітарну допомогу Івано-Франківська обласна військова адміністрація централізовано з Офісом Президента України доставляє до постраждалих регіонів України та до місць, де ведуться бойові дії. Водночас на адресу Центру щодня надходять звернення від громадських об’єднань, територіальних громад та воєнізованих формувань із різних областей України. У зв’язку з тим, що Центр не має можливості задовольнити всі гуманітарні потреби одразу у всіх регіонах, ми оприлюднюємо інформацію про запити на гуманітарну допомогу, які офіційно поступили до Івано-Франківської обласної військової адміністрації за посиланням: https://cutt.ly/QFiCYpg.

Запрошуємо волонтерів та благодійні організації долучитися до надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям і цивільним на територіях, які постраждали внаслідок вторгнення російської армії, відповідно до їхніх звернень.

У разі зацікавлення та для отримання детальнішої інформації про отримувача допомоги, визначення актуальності потреби, просимо контактувати з представниками Центру:

Телефон гарячої лінії (Viber, WhatsApp, Telegram): +38 (093) 516 59 29.

Електронна пошта для листування: aid.ifoda@gmail.com.

Створено групи:

Група WhatsApp: Aid IF ODA

Telegram-канал: https://t.me/aidifoda