Галицький замок може отримати кошти з проекту "Велика реставрація"

Міністерство культури та інформаційної політики України (далі МКІП) оголосило перелік проектів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, сформований з урахуванням рейтингу, що взяли участь у відборі в рамках проекту "Велика реставрація" у межах президентської програми "Велике будівництво".

Відбір проектів проведений експертною групою (радою) шляхом оцінювання кожного з них та подальшого формування рейтингу проектів. Об’єкти обрані по всій території України.

У відборі взяли участь 211 проектів. Частина з них не була розглянута, оскільки останні є об’єктами комунальної форми власності, що суперечить Порядку відбору проектів, які будуть реалізовані в рамках програми "Велике будівництво", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1214.

До програми допущено 109 проектів, серед них проект Івано-Франківської області "Виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонтно-реставраційних робіт пам'ятки архітектури національного значення XIV-XVII ст. Галицького замку в м. Галич, вул. Коновальця, 46" (НЗ "Давній Галич").

Наказ Міністерства культури та інформаційної політики України із затвердженим переліком об’єктів зі списку, які відповідно до рекомендації експертної групи (ради) будуть першочергово реалізовані в рамках проекту "Велика Реставрація", найближчим часом буде опубліковано на офіційному веб-сайті МКІП.

Джерело: https://mkip.gov.ua.